روستای باستانی ( شهر باستانی سلطانیه از خزاین و اردوگاههای مرزی دوره ساسانی )

بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری آستارا به مناسبت هفته دولت

مهندس كوهی شهردار آستارا :پروژه های عمرانی شهرداری آستارا بمناسبت هفته گرامیداشت دولت به بهره برداری رسید و نیز 53 خانوار روستای صیادلر این شهرستان از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.

مهندس كوهی شهردار آستارا روز پنجشنبه در آیین افتتاح پل عابر پیاده رودخانه مرداب آستارا گفت : پروژه های شهرداری آستارا با تامین اعتبار از منابع داخلی شهرداری تکمیل و به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.
علی کوهی با اشاره به اینکه پل عابر پیاده بر روی رودخانه مرداب واقع در ضلع شمالی بازارچه ساحلی آستارا ساخته شده است ، افزود : با احداث این پل قوسی به طول 37 متر و به عرض چهار متر بازارچه ساحلی آستارا به ضلع شمالی بلوار سفیر امید و خیابان فارابی متصل شد.
وی اضافه کرد : احداث پل عابر پیاده بر روی بزرگراه آستارا ، رشت در محل روبروی باغ پرندگان به طول 40 متر و به عرض دو متر ، اتمام عملیات تعریض بزرگراه ورودی شهر به طول یکهزار و 500 متر و به عرض 14 متر و تامین روشنایی در آن منطقه ، اتمام عملیات احداث بلوار گمرک به طول 300 متر و به عرض 43 متر واقع در ضلع شمالی بلوار سفیر امید منتهی به در ورودی ترانزیت گمرک آستارا از جمله پروژه های آماده بهره برداری است.
شهردار آستارا در ادامه از اتمام عملیات آسفالت معابر به میزان 90 هزار متر مربع خبر داد و بیان کرد : برای مجموع پروژه های مذکور 65 میلیارد ریال هزینه شده است.
 با حضور امام جمعه ، نماینده و فرماندار آستارا پروژه آبرسانی روستای صیادلر با لوله گذاری خط انتقال به طول یکهزار و 200 متر ، لوله گذاری شبکه توزیع به طول سه هزار و 100 متر ، احداث و تجهیز ایستگاه پمپاژ ، احداث مخزن 50 متر مکعبی و احداث مخزن 10 متر مکعبی به بهره داری رسید.
این پروژه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 300 میلیون ریال به بهره برداری رسید تا 53 خانوار این روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شوند.
در ادامه برنامه های امروز ساختمان دهیاری روستای حیران با زیربنای 272 متر مربع و با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 620 میلیون ریال افتتاح شد.
به گزارش ایرنا ، شهرستان مرزی بندر آستارا با 86 هزار نفر جمعیت و 62 روستای تابعه در 200 کیلومتری غرب رشت مرکز استان گیلان واقع شده است.ک/2
7105/6070


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات