روستای باستانی ( شهر باستانی سلطانیه از خزاین و اردوگاههای مرزی دوره ساسانی )

بازدید فرماندار و معاون عمران فرماندار بندر آستارا از پروژه آسفالت راه روستایی بخش لوندویل

 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا در قالب هیأتی از پروژه روكش آسفالت بازار روستای سیبلی و كوچه های منتهی به این بازار بازدید كرد.

مهندس پورحضرت در این بازدید، نحوه اجرای این پروژه را از نزدیك مورد بررسی قرار داد و با پیمانكار پروژه و دهیار روستای سیبلی در خصوص چگونگی اجرای آن گفتگو كرد.

بخشدار لوندویل توكل مافی در حاشیه بازید به خبرنگار گفت :كلیه اعتبار هزینه شده برای این پروژه كه 700 میلیون ریال می باشد از محل اعتبارات دهیاری های استانداری گیلان تأمین و به شكل كامل اجرا شده است.

«مهندس سیروس شفقی» فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا به همراه «مهندس وحید پورحضرت» معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و «توكل مافی» بخشدار لوندویل از پروژه آسفالت راه روستایی بخش لوندویل  بازدید كرد.

فرماندار آستارا در حاشیه بازدید به خبرنگار گفت :این پروژه كه اجرای روكش آسفالت به طول یك و نیم كیلومتر بین روستاهای خلیله سرا به خان حیاطی می باشد با اعتبار یك میلیارد و 800 میلیون ریالی از محل اعتبارات مرزی كشور اجرا گردید.

در ادامه فرماندار شهرستان آستارا به همراه هیأت همراه از نحوه زیرسازی و آسفالت این پروژه به شكل میدانی بازدید كردند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic