روستای باستانی ( شهر باستانی سلطانیه از خزاین و اردوگاههای مرزی دوره ساسانی )

دكتر صفر نعیمی رز-زندگینامه

زندگی نامه دكتر صفر نعیمی - نماینده آستارا - سردار (رتبه 20 -از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس ) جانباز سردار بازنشسته سپاه- عضو كمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی

مجلس و سخنگویی فراكسیون رهروان ولایت مجلس

 

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری

آن است که بعد از هر زمین خوردن

دوباره برخیزی

 

 

 

بدرقه مردم خونگرم آستارا و لوندویل 90/ دكتر نعیمی نماینده آستارا 

 

دکتر صفر نعیمی : با انتخاب دکتر روحانی مردم ایران به زندگی و اینده خوش بین شدند

 

 


 

 

 

 

 

ایشان متولد سال ۱۳۳۸ روستای رز ا می باشند ، از ۲ سالگی به همراه خانواده اش ساکن روستای لمیر شهرستان تالش بوده است. بزرگ شده آستارا همسر وئ فرزندانش و دامادها و عروسها و نوه اش آستارالی و خودش هم بجز آستارا  جای ندارد و می گوید من ۴۰ سال است در آستارا هستنم و آستارلی اصیل هستم و مردم تالش و آستارا از زحماتن ایشان بخاطر احقاق حق و پی گیری مشکلات  راضی و حامی هستند.
تحصیلات ابتدایی و سه ساله راهنمایی خود را در مدارس روستاهای پلاسی ، لمیر ، ویزنه و چوبر گذارنده و پس از آن وارد دبیرستان حکیم نظامی شهرستان آستارا شده و در سال ۱۳۵۸ موفق به اخذ دیپلم از آن دبیرستان گردیده است.
پس از اخذ دیپلم متوسطه در کنکور سراسری پذیرفته شده ولی در سطح دانشگاهی ادامه تحصیل نداده است ، در پاییز سال ۱۳۵۸ وارد خدمت مقدس سربازی شده و پس از یکسال با آغاز جنگ تحمیلی خدمت خود را در کردستان سپری نموده است.
در سال ۱۳۶۴ به خاطر عشق و علاقه وافر به امام ره جذب سپاه پاسداران گردیده است.
مدت ۴۴ ماه در جبهه‌ های مختلف جنگ با مسئولیتهایی چون عضو شورای فرماندهی تیپ و لشکر ، انجام وظیفه نمود است.
به علت اصابت تیر مستقیم دشمن ، ترکش، موج انفجار ، و عوامل شیمیایی به افتخار جانبازی ۵۰% نائل آمده است.
خدمت در سپاه پاسداران زنجان با مسئولیت عضو شورای فرماندهی سپاه از سوابق او می باشد.
وی موفق به کسب مدرک لیسانس حقوق قضایی شده و بلا فاصله در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران مرکز پذیرفته شده است ، ایشان ضمن اشتغال در مسئولیتهای کشوری به ادامه تحصیل پرداخته و در سال ۱۳۷۸ از دانشگاه فارغ التحصیل گردیداند.
در سال ۱۳۸۳ به حکم کمیسیون عالی سپاه با ۵۰ درصد جانبازی و دکترای افتخاری با آخرین ۲۰رتبه حقوقی کشور به درجه بازنشستگی نایل آمد است و بعدار بازنشستگی  چون درد آشنا مردم محروم بود در منطقه تالش و‌استارا به دستگیریی و حمایت از محرومان جامعه پرداخت و از حق ایشان دفاع می كرد نهایت در سال 1384 بفكر تاسیس جمعیت مدافعان حقوق بشر  شد و تمامی مدارك و مراحل تاسیس جمعیت را انجام داد و حتی طبقه اول خانه اش را رایگان بعنوان دفتر انتخاب كرد ..متاسفانه دستان نا پیدا از جمله جریان انحرافی در گیلان و در راس آن رحیم مشایی  كه از قدرت این فعال حقوق بشر مطلع بود  جلوی مجوز جمعیت را هر بار می گرفت بعداز سالها  چون این فرزند امام و رهبری دید كه دولت احمدی نزاد بخصوص ریس دفتر ریس جمهور اسبق مستقیما وی و دوستانش را نشانه گرفته بخاطر مصلحت  جامعه پرونده را مسكوت  گذشت اما بفعالیت حقوق بشری و محیط زیست خود ادامه داد  و نهایتا فعالیت حقوق بشرس و حمایت وی از محرومان جوا بداد مردم استارا در سال 1390 با اكثریت قاطع بوی رای دادند...

ایشان هواداران خوبی دارد اما با اینکه چهار سال است زحمات زیادی کشیده و بدرد اکثریت مردم آستارا می خورد از محبوبیت خاصی برخوردار است .

ایشان الان نماینده ی قدرتمند شهرستان آستارا در مجلس اسلامی ایران است.

 

 

الان حاج صفر نعیمی رز  اعلام کرد که در انتخابات سال ۹۲ کاندیدای ریاست جمهور  شد و اما بخاطر مردم آستارا و مصلحت جامعه انصراف داد . به امید ایران قدرتمند اسلامی و آستارا اباد و پیشترفته و تاسیس فرمانداری ویژه آستارا .
متاسفانه مدتی افراد دور بر وی هستند از صداقت و سادگی وی بنفع خود استفاده می كنند و دوستان قدیمی  وی از جمله اولین و تنها یار و (صیغه ای ) وی بارها به ایشان تذكر داده است .. انشا الله وی بتواند در یكسال گذشته اصلاحات در دفترش انجام دهد و در خدمت مردم  آستارا و حومه باشد dardnews,ir


 

 تهیه و تنظیم : محمدرضا اسدی - دانشجویی عمران دانشگاه سما آستارا 

 

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic